Home / آموزش / آموزش خالی کردن زباله دان وردپرس به صورت خودکار

آموزش خالی کردن زباله دان وردپرس به صورت خودکار

آموزش خالی کردن زباله دان وردپرس به صورت خودکار

Empty Recycle Bin
آموزش خالی کردن زباله دان وردپرس به صورت خودکار

سلام خدمت تمام کاربران گرامی سون پلاگین

امروز همراه شما عزیزان هستیم با یکی دیگر از سری آموزش های سون پلاگین.مطلبی که امروز برای شما در نظر گرفیتم.این است که چگونه زباله دان وردپرس را به صورت خودکار خالی کنیم.در وردپرس یک یک بخش به نام زباله دان وجود دارد که شما می توانید مطالب،دیدگاه ها و… که مورد استفاده شما نیستند در آن بریزید.ولی این زباله دان به آن معنا نیست که دیگر آن ها به طور کامل حذف شده اند.به همین خاطر شما می توانید دوباره آن ها را بازگردانید.ولی ما می خواهیم روشی را به شما معرفی کنیم که دیگر شما بتوانید زباله دان را هم خالی کنید تا آن ها به صورت کامل حذف شوند و قابل بازگرداندند نباشند.

روش خالی کردن زباله دان وردپرس به صورت خودکار:

اول از همه باید چندین نکته را در مورد زباله دان ها بدانید،وقتی که حجم زباله دان شما بالا می رود باعث می شود که سرعت وب سایت شما کاهش یابد.احتمالا شما چند روز دنبال رفع سرعت وب سایت خود بگردید و به نتیجه ای هم نرسید.و این مشکل حتی باعث می شود که مردم از وب سایت شما دور شوند ولی ما قصد داریم که به شما روش حل این مشکل را توضیح دهیم.

کاربران گرامی شما باید خالی کردن زباله دان خود را بر روی خودکار گذاشته تا همیشه به صورت خودکار زباله دان وردپرس شما خالی شود.ولی برای این کار شما نیاز دارید که از یک کد هک وردپرس استفاده کنید.که در ادامه به شما نحوه این کار را هم توضیح می دهیم.

برای انجام این کار کافیست کد هک وردپرس زیر را به فایل wp-config.php قالب وردپرس وب سایت وردپرسی خود اضافه کنید. پارامتر دوم که اینجا ۱۰ قرار داده شده است فاصله زمانی بین دو پاکسازی زباله دان وردپرس است که میتوانید به هر میزان روز خواستید آن را تغییر دهید.

define('EMPTY_TRASH_DAYS', 10 );

پس از قرار دادن این کد در وب سایت خود سپس آن را ذخیره کنید و از آن خارج شود.حال شما با انجام این کار بسیار ساده موفق شده اید که خالی کردن زباله دان وردپرس خود را بر روی خودکار قرار داده و نیازی نیست که هر روز آن را چک کنید و به صورت دستی آن را خالی کنید.

خب کاربران گرامی این آموزش هم به پایان رسید،امید وارم این آموزش برای شما مفید بوده باشه.همچنین به دیدگاه های شما عزیزان گرامی جهت دلگرمی نیازمندیم.

لینک کوتاه مطلب : http://7plugin.ir/?p=1326

درباره جواد شریفی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * لطفا معادله امنیتی را مجددا بارگذاری کنید