Home / آموزش / آموزش درون ریزی در وردپرس WordPress Importer

آموزش درون ریزی در وردپرس WordPress Importer

آموزش درون ریزی در وردپرس WordPress Importer

wordpress Importer
آموزش درون ریزی در وردپرس WordPress Importer

سلام خدمت کاربران گرامی.

امروز آموزش درون ریزی در وردپرس را برای شما آماده نموده ایم .در این آموزش که به صورت تصویری تهیه شده به شما چگونگی درون ریزی فایل های دمو را در وردپرس به شما آموزش می دهیم،با نصب فایل دمو، تمام محتویاتی که در دمو آنلاین قالب های فارسی مشاهده میکنید به صورت کامل برای شما ایمپورت میگردد و سایت شما دقیقا مانند پیشنمایش آنلاین فارسی میگردد.پس از آن شما میتوانید در داخل محیط مدیریت وردپرس تمام صفحات و مطالب را حذف،ویرایش یا اضافه کنید.البته ناگفته نماند که نصب این دمو اختیاری بوده و لازم نیست که شما حتما آن را نصب کنید فقط برای آشنایی بیشتر شما با کارکرد قالب بوده است.و شما میتوانید بدون نصب دمو در تنظیمات خود قالب صفحات خود را به صورت دلخواه طراحی کنید.

آموزش درون ریزی در قالب وردپرس:

پس از نصب قالب و افزونه های مورد نیاز اعمال زیر را انجام دهید.

۱-افزونه wordpress importer را نصب و فعال کنید.(برای دانلود افزونه می توانید به انتهای صفحه مراجعه فرمایید.)

۲- از پنل وردپرس به مسیر “ابزارها > درون ریزی” بروید.

۳- wordpress را انتخاب نمایید.

۴- با زدن دکمه Browse فایل Xml همراه قالب که در پوشه Demo بود را انتخاب کنید و سپس دکمه “بارگزاری پرونده و درون ریزی آن” را بزنید.

۵- تیک گزینه Download and import file attachments را بزنید (برای ایمپورت شدن عکس ها) و سپس دکمه Submit را بزنید تا عملیات درون ریزی شروع شود.

حالا باید کمی صبر کنید تا ایمپورت کامل شود. اگر تیک گزینه attachments را زده باشید باید بیشتر صبر کنید چون باید عکس های موجود در دمو که معمولا حجمی حدود ۳۰ تا ۵۰ مگابایت را دارند نیز برای شما بارگزاری شود.

پس از انجام این مراحل صفحه ای زیر برای شما نمایش داده می شود.

98653254
آموزش درون ریزی در وردپرس

۶-برای تنظیم شدن صفحه اصلی به مسیر ” تنظیمات >خواندن ” بروید و یک برگه برای صفحه اصلی تنظیم کنید.شما می توانید هر برگه ای را به دلخواه تنظیم کنید،ولی برای دمو اسم برگه ای که برای صفحه اصلی دمو انلاین تنظیم میکنیم ” صفحه اصلی ” میگزاریم.بعد از انتخاب برگه تنظیمات را ذخیره کنید.

987556
آموزش درون ریزی در وردپرس

۷- در مرحله بعد باید منوی اصلی سایت را تنظیم کنید.که اگر منو تنظیم نشود همه ی برگه ها در جایگاه منو نمایش داده می شودند که ظاهر خوبی هم ندارد.برای تنظیم منو به مسیر ” نمایش >فهرست ها ” بروید و منوی سایت را تنظیم نمایید.برای این که منو نیز همراه دمو درون ریزی شود کافی است که تیک گزینه ای با عنوانی مشابه با “منوی اصلی” یا “Main Menu” که در عکس زیر هم مشاهده می کنید،بزنید تا همان فهرست برای جایگاه منوی اصلی قالب تنظیم شود.گاهی هم شاید قالب دارای چندین جایگاه برای منو باشد که میتوانید منوهای دیگر را نیز برای سایر جایگاه ها تنظیم نمایید.

98754
آموزش درون ریزی در وردپرس

۸- در قالب هایی که از اسلایدر روولوشن و یا لایر اسلایدر در دموی آن ها استفاده کردیم، فایل دموی آن ها را نیز همراه قالب ارائه کردیم که بهتر است نصب نمایید تا دمو دقیقا کامل شود. فایل دموی اسلایدر از نوع zip است که در پوشه Demo برای شما قرار دادیم. برای نصب دموی اسلایدر از تنظیمات اسلایدر میتوانید اقدام نمایید و دموی اسلایدر را Import کنید. اگر چندین دمو برای اسلایدر در پیشنمایش ساخته باشیم تمام انها را به صورت فایل های zip در پوشه Demo قرار داده ایم.

ایمپورت دموی روولوشن اسلایدر:

۱– به تنظیمات اسلایدر بروید.

۲– دکمه Import Slider را بزنید.

۳– از پنجره ای که باز میشود با زدن دکمه Browse فایل دموی اسلایدر که یک فایل zip است را انتخاب کنید و دکمه Import Slider را بزنید تا ایمپورت شود.

23423
آموزش درون ریزی در وردپرس

آموزش درون ریزی (ایمپورت) دموی لایر اسلایدر:

۱– به تنظیمات اسلایدر بروید.

۲– در بخش Import & Export Sliders با زدن دکمه Browse فایل دموی اسلایدر را که یک فایل zip است انتخاب کنید و سپس دکمه Import را بزنید تا ایمپورت گردد.

963258
آموزش درون ریزی در وردپرس

آموزش دورن ریزی در وردپرس هم به پایان رسید امید وارد از این آموزش بهره کافی رو برده باشید.

نکته:

ممکن است در هنگام اجرای مرحله ۵ چندین مورد از گزینه ها در هنگام ایمپورت شدن Fail شود که این مورد اشکالی ندارد. این مورد میتواند به دلیل نصب نبودن افزونه فروشگاهی ووکامرس و تلاش برای ایمپورت محصولات دمو و یا وجود فایل ها و محتوای تکراری باشد که اشکالی ندارد. اگر در انتها پیغام All Done نوشته شد میتوانید مطمئن باشید که ایمپورت کامل انجام شده است.

افزونه درون ریز وردپرس را می توانید از لینک زیر دانلود کنید

dl-7plugin-1

لینک کوتاه مطلب : http://7plugin.ir/?p=1277

درباره جواد شریفی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * لطفا معادله امنیتی را مجددا بارگذاری کنید