Home / افزونه وردپرس / افزونه وردپرس ایجاد گالری عکس حرفه ای Justified Image Grid

افزونه وردپرس ایجاد گالری عکس حرفه ای Justified Image Grid

افزونه وردپرس ایجاد گالری عکس حرفه ای Justified Image Grid

سلام دوستان باری دیگر هم با معرفی یکی دیگر از افزونه های وردپرسی در خدمت شما هستیم.افزونه ای که برای شما آماده کرده ایم یک افزونه فوق العاده برای ایجاد گالری عکس های نامحدود با جلوه ها و طرحبندی های ویژه که خیلی ظاهر زیبا و شگفت انگیزی دارند.شما به کمک افزونه وردپرس ایجاد گالری عکس حرفه ای Justified Image Grid می توانید بی نهایت گالری با تصاویر مختلف و سبک های مختلف و زیبا ایجاد کنید و در هر مطلبی که دوست دارید از آن ها استفاده کنید.افزونه وردپرس ایجاد گالری عکس حرفه ای Justified Image Grid در سایت اصلی با قیمت ۲۵ دلار که تقریبا معادل ۱۰۰ هزار هست به فروش می رسد ولی ما این افزونه رو به صورت رایگان برای تمام ایرانیان عزیز آماده کرده ایم که از آن استفاده نمایید.

شبکه توجیه تصویر پلاگین گالری وردپرس قدرتمند و پاسخگو، ماهرانه طراحی شده به نمایش گذاشتن تصاویر خود را در راه زیبا و معتبر ترین است. این که آیا شما در گرفتن روز عروسی جادویی، طرح های خلاق و نوآوری، پرتره رسا، معماری فوق العاده ای، و یا یک اکتشاف روزنامه نگاری تخصص، عکس های خود را یک داستان منحصر به فرد بگویید و شایستگی این را در شکوه کامل خود ارائه می شود.

بر خلاف بسیاری از پلاگین گالری، شبکه توجیه تصویر برای وردپرس سازماندهی تصاویر خود را به یک شبکه عکس افقی کاملا متعادل است که تساوی چشم را از چپ به راست، همانطور که شما یک روایت به عنوان خوانده شده. یک جریان طبیعی به داستان عکاسی خود را وجود دارد، و تصاویر را به عنوان اجزای یک کل کامل با هم کار کنند. مهمتر از همه، تصاویر خود را حفظ نسبت ابعاد اصلی خود را، به طوری که آنها نمایش دقیقا همانطور که شما در نظر گرفته شده.

چه چیزی بیشتر، این حق بیمه گالری وردپرس به طور کامل با منابع موجود خود را سازگار است. شما به سادگی می توانید از فیس بوک یا فلیکر بار و آن را به یک صفحه نمایش گالری خیره کننده تبدیل شده است، با استفاده از jQuery. این پلاگین گالری همه کاره همچنین باعث می شود آن را آسان به طور کامل عوض گالری NextGEN است جدید و یا موجود خود را، برای یک عملکرد صفحه نمایش بسیار برتر. شبکه توجیه تصویر یکپارچه با حق بیمه پلاگین WP رئال کتابخانه رسانه برای پر کردن شکاف بین آلبوم خود و گالری خود را، به شما به کتابخانه رسانه های بومی خود دسترسی داشته باشید و بدون زحمت سازماندهی مجموعه و پوشه های خود را.

برای یک تجربه گالری حتی بیشتر شخصی و قانع کننده، شما می توانید جلوه های ویژه به عکس های خود را از قبیل عدم اشباع، نرم شدن، یا سیاه و سفید اضافه کنید. این پلاگین گالری جامع همچنین اجازه می دهد شما را به ادغام یک بسته نرم افزاری از گزینه سبد رایگان و حق بیمه زیبا را به تصویر توجیه خود را شبکه گالری وردپرس، برای تعریف چگونه عکس های خود را پس از ریز عکس کلیک کنید نمایش می دهد. موبایل دوستانه و شبکیه چشم آماده، شبکه توجیه تصویر به شما می دهد اعتماد به نفس کامل است که گالری شما بی وقفه در هر دستگاه، جهت گیری و یا تراکم پیکسل انجام خواهد شد.

دانلود با لینک مستقیم

پیش نمایش

لینک کوتاه مطلب : http://7plugin.ir/?p=14002

درباره کاربر ناشناس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * لطفا معادله امنیتی را مجددا بارگذاری کنید