Home / آموزش / جلسه هشتم آموزش های وردپرس لینک ها در وردپرس

جلسه هشتم آموزش های وردپرس لینک ها در وردپرس

جلسه هشتم آموزش های وردپرس لینک ها در وردپرس

wordpress8

سلام خدمت شما کاربران سایت سون پلاگین.

در این قسمت از آموزش های وردپرس میخواهم برای شما نحوه قرار دادن لینک ها و حذف آنها را در وردپرس برای شما توضیح بدم .اول از همه شما باید کلمه یا جمله ای رو که میخواهید لینک در آن قرار بگیرد رو انتخاب کنید یا در یک جایی که میخواهید که لینک قرار بگیره ،برای نوشتن کلیک کنید.بعد از اینکه این کار را انجام دادید باید بر روی آیکون” گذاشتن/ویرایش پیوند “کلیک کنید که آیکون اون رو برای شما در تصویر نشان داده ام.

screenshot-localhost 2016-04-21 15-58-11
جلسه هشتم آموزش های وردپرس لینک ها در وردپرس

بعد از اینکه روی اون ایکون کلیک کردید پنجره ای به شکل زیر برای شما باز می شود.

screenshot-localhost 2016-04-21 16-01-02
جلسه هشتم آموزش های وردپرس لینک ها در وردپرس

در قسمت اول که نشانی هستش شما باید آدرس مد نظرتون رو وارد کنید و در قسمت متن پیوند شما باید متن جایگزین رو تایپ کنید .در زیر این قسمت ها یک قسمتی وجود داره که شما میتوانید اون رو تیک بزنید یا بردارید اما سوال اینجاست که ه موقعه ای باید تیک بزنید و چه موقعه ای باید تیک آنرا بردارید .خب مشکلی نیست چونکه من برای شما توضیح میدم. در زمانی که لینک شما یک صفحه از سایت خودتان رو برای شما میکنه لازم نیست که اون گزینه رو تیک بزنید اما زومانی که اون لینک یک سایت دیگه ای رو برای شما باز میکنه بری شما لازمه که اون گزینه رو تیک بزنید تا آدرسی که قرار داده اید برای شما در تب جدید باز بشود .

اما زمانی که شما میخواهید یک لینک رو از روی یک جمله یا یک کلمه پاک کنید دوراه برای این کار دارید ۱-بر روی اون لینک کلیک کنید و آیکون جلسه هشتم آموزش های وردپرس لینک در نوشته هارو انتخاب کنید ۲-کلمه یا جمله لینک دار را انتخاب کنید و بر روی آیکون “پاک کردن پیوند”که در کنار آیکون “گذاشتن پیوند “قرار دارد کلیک کنید.

اما موقعه ای که شما پنجره گذاشتن پیوند رو باز می کتنید یک قسمتی به نام”یا پیوند به محتوای موجود سایت”وجود دارد که موقعه برروی آن کلیک میکنی یک قسمت جدید برای شما باز می شود که در آن میتوانید لینک برگه ها و یا مطلب های درون سایتتون رو انتخاب و یا جستجو کنید.

خب دوستان این قسمت از آموزش های وردپرس هم به پایان رسید امیدوارم که بهره کافی  از این آموزش را برده باشید.کسانی که یک قسمت از مطالب را به خوبی متوجه نشدند یا وقت خواندن مطالب را ندارند میتوانند که فیلم آموزش را مشاهده کنند.

لینک کوتاه مطلب : http://7plugin.ir/?p=1900

درباره shayan

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * لطفا معادله امنیتی را مجددا بارگذاری کنید