خانه / آموزش / آموزش سئو / نوشتن مطالب بهینه برای وبسایت

نوشتن مطالب بهینه برای وبسایت

نوشتن مطالب بهینه برای وبسایتReviewed by سحر تیمورپور on Oct 4Rating: 5.0نوشتن مطالب بهینه برای وبسایت سلام و وقت بخیر در ابن پست قصد داریم نحوه نوشتن مطالبی که از نظر گوگل و کاربران گوگل مفید و پر ارزش تلقی میشه رو بررسی کنیم . از نظر من راه درست، سریع ترین راهی هست که ما رو به اهدافمون میرسونه ، حتی اگر هدف افزایش بازدید وبسایتمون باشه .پس بهترین راه اینه که برای افزایش بازدید وبسایتمون فقط از تکنیک های کلاه سفید استفاده کنیم ، شاید یکم دیر جواب بده اما تاثیرش دایمی هستش .

 

seo7plugin

با سلام و وقت بخیر

در این پست قصد داریم نحوه نوشتن مطالبی که از نظر گوگل و کاربران گوگل مفید و پر ارزش تلقی میشه رو بررسی کنیم . از نظر من راه درست، سریع ترین راهی هست که ما رو به اهدافمون میرسونه ، حتی اگر هدف افزایش بازدید وبسایتمون باشه .پس بهترین راه اینه که برای افزایش بازدید وبسایتمون فقط از تکنیک های کلاه سفید استفاده کنیم ، شاید یکم دیر جواب بده اما تاثیرش دایمی هستش .
۱-محتوای غنی
بهترین کار اینه که مطالب ما واقعی باشه ، باید سعی کنیم مطالب مفید بنویسیم که واقعا برای کاربر ما قابل استفاده باشه و تا جایی که ممکنه با کلمات و موضوعاتی که جست و جو کرده هم خوانی داشته باشه . داشتن محتوای مناسب یه اصله و رفتار بازی گونه با کلمات کمک زیادی به ما نمیکنه .

 

نوشتن مطالب بهینه برای وبسایت
نوشتن مطالب بهینه برای وبسایت

۲- جدید بودن
هر چقدر ما مطالب مفیدتر و جدید تری بنویسیم باعث میشه کاربر زمان بیشتری در سایت ما بمونه و مطالب پیش گوگل ارزش بیشتری پیدا میکنه .

باید سعی کنیم مطالب ما دست اول باشن ،یعنی حرفهایی رو در وبسایتمون بزنیم که تا حالا جای دیگه ای  زده نشدن .

۳-پرهیز از copy paste

گوگل باهوش تر از این حرفهاست که بخواهیم با کپی مطالب از منابع و سایت های دیگه گولش بزنیم . مطالب کپی نه تنها برای گوگل ارزشمند نیستن ، بلکه ممکنه از اعتبار سایت شما کم کنن.
۴-عنوان مناسب
باید خودتون رو جای کاربر بزارید و فکرکنید شما اگر جای اون شخص بودین ،برای این موضوع خاص چی جست و جو میکردین ؟ عنوان های خوب و کاربر پسند ما رو خیلی زود به اهدافمون میرسونه .
۵-تسلط به موضوع
حتما قبل از این که دست به نوشتن مطلب در مورد یه موضوع خاص بزنید از قبل مطالعه داشته باشید و بعد از اینکه کاملا مسلط شدین مطلب بنویسین. چون در غیر این صورت ممکنه مطالبتون با مطالب بقیه سایت ها ضد و نقیض باشه و سایت شما بین کاربران غیر معتبر معرفی بشه .

۶-طرح موضوعات مناسب

سعی کنید موضوعاتتون رو طوری انتخاب کنید که کاربران نیاز بیشتری به مطالعه اون ها دارن .

 

این ها موضوعات خیلی ساده ای هستن ، اما رعایتشون کمک زیادی  به نوشتن مطالب با کیفیت و کاربر پسند میکنه . امیدوارم مفید واقع شده باشه

. اگر سوالی هم داشتید زیر هم پست بپرسید ، خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم .

پایدار باشید .

جعبه دانلود

  • نوشتن مطالب بهینه برای وبسایت
  • نویسنده :
  • این مطلب رایگان است
chanel-telgram

درباره سحر تیمورپور

*مهندس کامپیوتر - نرم افزار* زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست / هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود / صحنه پیوسته به جاست / خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد ...