خرید هر یک از محصولات به معنای پذیرفتن شرایط زیر می باشد.

  1. دوستان عزیز دقت فرمایید سایت سون پلاگین هیچ گونه پشتیبانی برای نصب و یا آموزش کار با محصولات ندارد، (به علت کاهش قیمت تمامی محصولات)
  2. پشتیبانی نصب فقط برای دو قالب (ریوار و وودمارت) وجود دارد یا محصولاتی که بیش از ۵۰ هزار تومان قیمت داشته باشند
  3. پشتیبانی فقط برای ارائه فایل سالم می باشد (فایل ناقص یا لینک دانلود خراب)
  4. هیچ مسئولیتی در قبال نصب نشدن محصول روی زمپ یا ومپ (لوکال هاست) وجود نداره فایل ها تماماً بر روی هاست نصب می شوند
  5. هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم توانایی مشتری جهت کار با محصول نداریم (هزینه راه اندازی ، طراحی و آموزش کار با سایت کاملا جداست)

 

۱_نحوه ارائه پشتیبانی: پشتیبانی از طریق بخش ایمیل و از طریق دیدگاه ها هم می توانید پشتیبانی بگیرید و ظرف مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت پاسخ داده می شود.

۲_ساعات ارائه پشتیبانی: ساعات ارائه پشتیبانی از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ساعت ۲۲ شب می باشد که می توانید با شماره رو به رو در ارتباط باشید.

۳_نصب محصولات:پس از خرید محصول،ما در صورت نیاز نصب را به صورت رایگان برایتان انجام خواهیم داد که درخواست نصب محصول،نهایتا بین ۲ تا ۴۸ ساعت طول خواهد کشید.

(توجه نصب محصولات فقط یک بار به صورت رایگان انجام می شود در صورت نیاز به نصب مجدد مبلغ ۱۰.۰۰۰ تومان هزینه هر بار نصب را باید بپردازید)

۴_بروزرسانی محصول:بروزرسانی تمام محصولات به صورت دائمی رایگان است برای تمام مشتریان عزیز،که برای دریافت آن می توانند از بخش سوابق خرید نسخه جدید را دانلود کنند.

۵_عدم دستکاری کدهای قالب: خریدار متعهد میشود بعد از دریافت قالب ، تحت هیچ شرایطی در کدهای سایت دست نمیبرد در غیر این صورت ارائه پشتیبانی رایگان متوقف خواهد شد.